Ładowanie
Książka
Starożytni Zoroastrianie Słowiańscy
Okładka książki

Starożytni Zoroastrianie Słowiańscy

Cena
40,00 zł
Data wydania
27 listopada 2017
Format
144 x 206
Oprawa
Miękka
Ilość stron
130
ISBN
978-83-8011-581-1
Dostępność
dostępny

Wydanie tego skromnego opracowania jest efektem przeprowadzonych wstępnych analiz i badań w takim zakresie, w jakim było to możliwe (...) Niniejszy materiał, jak wierzę, zachęci polskiego odbiorcę tego opracowania do dalszych poszukiwań, porównań i analiz, które doprowadzą go do wyciągnięcia odpowiednich wniosków. To zaledwie wstęp, początek do poznania i odkrycia na nowo historii, która obecnie, krok po kroku, znów zaczyna przemawiać, nie tylko w postaci odkopanych przez archeologów przedmiotów z odległej przeszłości lub odczytanych przez specjalistów starożytnych rękopisów, lecz także naszych własnych tradycji, powiedzeń, przyzwyczajeń czy też obrzędów.

Autor
Autor książki

Ratu (Zoroastrianie Słowiańscy)

Krótkie wyjaśnienie terminu Ratu:

Ratu jest oficjalnie noszonym tytułem przez autora i tymże tytułem wg obowiązującej go etykiety się posługuje. Nie jest to pseudonim i nie jet to tzw. nick. To tytuł nadawany według starożytnej kapłańskiej tradycji Zoroastrian (Zaratusztrianizmu).
Jest on o kilka tysięcy lat starszy od funkcji papieskiej i przewyższa ją godnością.
Dodatkowo Autor zajmuje się związkami między ludzkim zachowaniem (myśleniem) a kulturą (religią), początkami człowieka i środowiska, w jakim żyje, archeologią, antropologią, historią starożytną, rozwojem kosmologii i kreacjonizmu oraz ewolucją mitologii, teizmu i ateizmu.

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj