Ładowanie

Słowa

Zamknij

Książka

Artykuł Gazeta.pl

Treść artykułu dostępna TU

Książka

Fragment recenzji:

Agata Zych napisała świetną powieść, którą ciężko mi było odłożyć, by pójść spać. Wciągnęła mnie praktycznie od pierwszych stron. Autorka niezwykle wnikliwie pokazuje sposób patrzenia na otaczającą rzeczywistość przez osobę narcystyczną oraz przez osoby dzielące z nią życie.
Czy polecam powieść? Tak, polecam z całego serca, szczególnie osobom, które kochają czytać książki obyczajowe, a ponadto interesują się psychologią. To właśnie wnikliwe spojrzenie na psychologię człowieka, na sposób myślenia, czy też postrzegania rzeczywistości niezwykle mnie ujęło w „Sieci Narcyza”. Jednym słowem – polecam gorąco!

Joanna Kidawa, https://sztukater.pl/ksiazki/item/38025-siec-narcyza.html?fbclid=IwAR0Cd47jlaJRTJ-L36JY1RInm1mlygk8UVfVwsyRGfXV0t

Książka

Fragment recenzji:

Miałam przyjemność przeczytać książkę Agaty Zych „Sieć Narcyza”. Już dawno nie przeczytałam żadnej pozycji w jeden dzień. Książka jest wciągająca i dająca do myślenia. Autorka rozpoczyna ją od wywiadu, w którym opisuje zachowania narcyza, co daje najlepszy pogląd na całość książki. Dzięki temu odbiorcy mogą utożsamić swoje relacje, z relacjami zawartymi w książce, a także bardziej zrozumieć jej sedno i relacje damko-męskie bohaterki. Autorka ukazuje zawiłe życie Emilii, zwaną Emi. Nie jest to typowa książka, która opisuje losy dziewczyny, której życie daje się we znaki, a następnie znajduje rozwiązanie, dzięki czemu wszystko kończy się happy endem. Czytając ją, na początku, pomyślałam, że jest to lekki i kobiecy romans, który pewnie skończy się jak inne, radosnym połączeniem dwóch zakochanych serc. Nic bardziej mylnego. Jest to nieprzewidywalna, z nietuzinkowym zakończeniem książka, która nie tylko jest książką na jeden wieczór.

Andżelika Horbowicz, https://sztukater.pl/ksiazki/item/38025-siec-narcyza.html

Książka

Fragment recenzji:

„Sieć narcyza” zmusza do refleksji. Jest zwierciadłem, w którym odbijają się nasze potrzeby. To impuls do zmian i odwagi, by wprowadzić je w życie. Wachlarz emocji jest tu tak wielki, że z pewnością każda z nas odnajdzie tu coś dla siebie. To nie jest jedna z wielu książek, która nie wnosi niczego szczególnego w nasze życie. Tu jest coś znacznie głębszego. Bo nigdy nie jest za późno na lekcję dojrzałości. Polecam.

http://ksiazkiweterze.pl/k2/w1/2022/04/18/agata-zych-siec-narcyza-warszawska-firma-wydawnicza/?fbclid=IwAR2_V_FvxYmYxTmRfNe02d_B

Książka

Artykuł w Glamour

Artykuł dostępny TU

Książka

mamadu.pl

Artykuł o problemie narcyzmu w związkach dostępny TU

Książka

Recenzja ze strony Zaczytanej Ewelki

Zapraszamy do zapoznania się z treścią recenzji patronackiej:

KLIK

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj