Ładowanie
Książka
Sieć narcyza
Okładka książki

Sieć narcyza

Cena
32,00 zł
Data wydania
11 kwietnia 2022
Format
144 x 206
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
264
ISBN
978-83-8011-106-6
Dostępność
dostępny

Sieć narcyza to książka autorstwa Agaty Zych, dziennikarki i redaktorki, która od lat pracuje w mediach, spełniając w ten sposób swoje pasje i zamiłowania, a także pomagając innym jako psycholog i coach. Historia ta, mocno osadzona w realiach współczesności, ukazuje trudne relacje damsko–męskie. Jej główna bohaterka, Emilia, zwana przez wszystkich Emi, przechodzi przez zawiłą i niejednokrotnie naznaczoną trudnościami drogę, aby w końcu poznać samą siebie, zdobyć umiejętność właściwego rozeznawania własnych potrzeb, a przede wszystkim uświadomić sobie swój potencjał i możliwości. Związki z mężczyznami, którzy niejednokrotnie mają na nią destrukcyjny wpływ, a także wyraźny emocjonalizm bohaterki sprawiają, że jej przeżycia mogą stanowić świetną i mądrą lekcję dla niejednej z czytelniczek szukających swojego miejsca na świecie i próbujących zawalczyć o same siebie, zwłaszcza tych pragnących wyrwać się z toksycznej sieci narcyza.

***

Emi to każda z nas. Uwaga! Narcyz to wieczny łowca i może dopaść też Ciebie. Cieszę się, że Agata napisała tę książkę. Dziewczyny, ostrzegajmy się przed dupkami i nie pozwólmy im manipulować naszymi emocjami. Nastawmy radary i uczmy się kochać siebie i fajnych facetów. Jesteśmy tego warte.

Olga Bołądź

***

Historia Emilii Rosłaniec jest niezwykłą inspiracją, by zwrócić się w swoją stronę. Nie ma bowiem innej drogi, by wpłynąć na naszą rzeczywistość, jak poprzez zmianę siebie. Doświadczenie bohaterki może być właśnie tym impulsem, by podjąć decyzję i zacząć działać.

Emilia Komarnicka–Klynstra


Patroni medialni:

Radio Kolor, anywhere.pl, Claudia, GLAMOUR, Fashion Magazine, kobieta.pl, FASHIONPOST.pl, Oh!me, TREND UP, Sztukater.pl, novaedita.com, Zaczytana Ewelka, Książki w eterze


Strona książki: siec_narcyza

Autor
Autor książki

Agata Zych

Od lat jestem wierna sobie i swoim pasjom. Piętnaście lat pracuje w mediach jako redaktor i dziennikarz, przez pięć lat byłam właścicielką startupu, pierwszego autorskiego sklepu internetowego, i sieci sklepów stacjonarnych z kolekcjami polskich projektantów Full of Style. W swoim życiu zawodowym miałam przyjemność współtworzyć takie tytuły jak: „In Style Polska”, „Fashion Magazine”, gazeta.pl, kobieta.pl. Byłam również brand managerem magazynu „Elle”. Przez trzy lata pracowałam jako wydawca magazynu „VIVA”. Obecnie jestem Content Marketing Leaderem w Allegro. Oprócz wielkiej przyjemności, jaką wynoszę z pracy w redakcji, jestem również psychologiem i coachem. Zyskując pewność swoich umiejętności, pokonując własne granice i słabości, zdobyłam doświadczenie oraz naturalną chęć pomagania innym. Tylko szacunek dla samej siebie gwarantuje sukces, a ja przeszłam taką właśnie drogę! To ona spowodowała, że nadal się rozwijam, stawiam sobie nowe wyzwania i przekazuje moją wiedzę innym! Zapraszam do lektury mojej książki!

Agata Zych


Strony Autorki:

www.agatazych.com

aga_taz


Zdjęcie Autorki na stronie:

fot. Marta Sinior/sinior.pl

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj