Ładowanie
Książka
PR(Z)EJŚCIA, czyli wspomnienia niewyjaśnione
Okładka książki

PR(Z)EJŚCIA, czyli wspomnienia niewyjaśnione

Cena
39,90 zł
Data wydania
30 stycznia 2024
Format
125 x 195
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
194
ISBN
978-83-8011-386-2
Dostępność
dostępny

Zawsze w głębi duszy dążyłam do tego, żeby być dobrym człowiekiem. Żeby słuchać, uważnie słuchać innych, nawet gdy nie pytają, co u mnie i jak się mam. Pamiętnik tysiąca osób, historie znajomych, porażki, nieszczęścia i radości. Zawsze stojąc w obronie tych słabszych, tych, którym podstawia się nogę na przerwie i śmieje się z nich na WF-ie. Rycząc nad ofiarami losu, podnosząc je z ziemi i biorąc w swoje wątłe ramiona, jak matka dziecko. Nie cierpię kategoryzacji, klasowości, schematów w wyglądzie. Dobry człowiek jest ponad to wszystko.

Staram się latać ponad to, łapiąc fale odrzuconych.

Pr(z)ejścia, czyli wspomnienia niewyjaśnione to historia Lo, która po kilkunastu latach wraca na stare śmieci, do rodzinnego Domu. Przyjdzie jej się zmierzyć z różnymi demonami przeszłości, które weszły do jej życia i nie chcą wyjść. Przeżycia niekoniecznie zadowolonej z życia, wkraczającej w dorosłość dziewczyny przeplatają się tutaj ze wspomnieniami małej marzycielki. Pr(z)ejścia… to opowieść o osobistych lękach, rozczarowaniach i próbie odnalezienia siebie i swojego miejsca na tym padole łez. Czy trudna konfrontacja z przeszłością i zmierzenie się ze swoimi traumami pozwoli Lo z nadzieją patrzeć w przyszłość?

Autor
Autor książki

Fio Lendzion

Czasem siadam do płótna, czasem do pisania. Czujna obserwatorka świata, kieszonkowiec rzeczywistości w kresce. Zainteresowania: dobro i ludzie, wszechświat i znaki. Jeśli chodzi o sztukę: malarstwo, pisarstwo, tkactwo i szwędactwo – w kolejności dowolnej.


Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj