Ładowanie
Książka
Czarne Wrota
Okładka książki

Czarne Wrota

Cena
49,90 zł
Data wydania
15 grudnia 2023
Format
148 x 210
Oprawa
Miękka
Ilość stron
410
ISBN
978-83-8011-389-3
Dostępność
dostępny

Czarne Wrota przyzywają cierpiących i przepełnionych goryczą. Co wyłoni się z tego portalu do Krainy Cienia, kiedy trójka bohaterów – następca cesarskiego tronu Tremenu, mały niemowa oraz młoda dziewczyna z rybackiej wioski – będą kierowani magicznymi artefaktami? Zawiść, zdrada, intrygi i mylne osądy bohaterów przyniosą ogromne zagrożenie nie tylko przyszłemu cesarzowi, ale całej jego krainie. I chociaż czarodziejka Livia, mag Kurt z Kobben oraz mnich Wilhelm starają się wspólnie uchronić cesarstwo przed smokiem Ermarem i jego potomstwem, wszyscy muszą spojrzeć we własny Cień i przekonać się, że nikt nie jest bez winy.

Patroni medialni: Sztukater.pl, Żyrafa Czyta, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Janiny Rogalskiej w Alwerni, Scherzo, czytanie.moja.pasja1987, czytam w kratkę, emcia.czyta

Autor
Autor książki

Jakub Biel

Urodził się i mieszka w Krakowie. Jest absolwentem polonistyki oraz studiów filozoficzno-teologicznych. Uczy języka polskiego w jednej z krakowskich szkół podstawowych. Uwielbia Sapkowskiego, Tolkiena, Le Guin, Kinga i Folletta. Prowadzi profil z książkowymi recenzjami i „polecajkami” na Instagramie: kuba.i.ksiazki. Czyta lub tworzy w każdej wolnej chwili. Szczęśliwie żonaty.

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj