Ładowanie
Książka
Cień przeszłości
Okładka książki

Cień przeszłości

Cena
36,00 zł
Data wydania
24 stycznia 2018
Format
144 x 206
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
294
ISBN
978-83-7805-359-0
Dostępność
dostępny

Cień przeszłości to kryminalny thriller, który wciąga czytelnika od pierwszej strony. Mistrzowsko budowane napięcie, szybka akcja i błyskotliwa narracja wprowadzają czytelnika w świat tajemnic, sekretów i znoszących się ambicji: w jego jądrze zaś tkwi zbrodnia i milczenie winnych. W tym świecie nikt nie może pozwolić, by jego przeszłość została ujawniona, jednak to jej logika kształtuje losy bohaterów i ich przyszłość.

Rozpoczynająca służbę młoda policjantka nie spodziewa się, że już pierwszego dnia pracy zostanie wplątana w morderstwo, sieć waśni i wzajemnych oskarżeń. Naruszona równowaga winy i milczenia zmienia wymarzoną pracę w iluzję, a idealne życie w makabryczny dreszczowiec. Narastające niebezpieczeństwo i atmosferę strachu pokonać może jedynie siłą charakteru i umiejętnościami, których sama nie jest świadoma! Świat bezwzględnych politycznych interesów, policyjnych zagadek i przestępczego podziemia - w jednej z najbardziej ekscytujących powieści kryminalnych, gdzie cenę życia odmierza się w pieniądzach!

Link do strony książki:

http://www.cienprzeszlosci.pl/

Autor
Autor książki

Krzysztof Gawkowski

Krzysztof Gawkowski – lewicowy polityk, doktor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki specjalizujący się w zagadnieniach bezpieczeństwa wewnętrznego. Przewodniczący stowarzyszenia Kongres Polskiej Lewicy. Zaangażowany działacz społeczny i samorządowy. Pasjonuje się historią Polski, szczególnie dwudziestoleciem międzywojennym. Jego prywatne zainteresowania to sport i fotografia. Autor powieści kryminalnej; w planach następne.

http://gawkowski.pl

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj