Ładowanie
Książka
Życie nie lubi porządku
Okładka książki

Życie nie lubi porządku

Cena
44,00 zł
Data wydania
8 marca 2022
Format
144 x 206
Oprawa
Miękka
Ilość stron
400
ISBN
978-83-8011-114-1
Dostępność
dostępny

Klarę Poirot warto zaprosić na pogaduchy. Jej świat tchnie empatią, inteligencją, stanowczością i profesjonalizmem. Jeśli bliska jest Ci jej społeczna tolerancja i otwartość – poznaj Klarę. Jeśli chcesz się z nią pokłócić, zetrzeć w boju – i tak poznaj Klarę.

Krzysztof Petek, autor powieści przygodowo–sensacyjnych


Klara nie jest nowym wcieleniem Herkulesa Poirot, choć mają wspólne nazwisko oraz cechy, takie jak dokładność, błyskotliwość czy charyzma. Herkules miał wąsy i melonik, Klara ma wymykający się z kitki kosmyk włosów i zawsze pomalowane na czarno paznokcie.

Gdańska policjantka zabierze Cię w świat, w którym każde kolejne śledztwo okaże się bardziej nieprzewidywalne i wciągające od poprzedniego.

Czy Iza padła ofiarą homofobii? Kto i w jakim celu ukradł biżuterię żony premiera? Co takiego zrobił ubrany na biało biznesmen, aby zasłużyć na pseudoreligijną śmierć. Czy w sprawie zaginięcia amatora sztuki niemieckiego pochodzenia pomogą Klarze antyterroryści? I czy w natłoku policyjnych obowiązków uda jej się znaleźć nową miłość życia oraz spełnić marzenie o macierzyństwie? Na ile romans z kobietą da jej poczucie satysfakcji?

A może będzie musiała raz jeszcze wypisać swoje życie w punktach i nauczyć się odgrywać te wszystkie role jednocześnie?

Jedno jest pewne, przygotuj swoje szare komórki, bo bez nich lektura przygód Klary się nie obędzie!


PATRONI: Imperium Kobiet, dlaLejdis.pl, sztukater.pl, novaedita.com


Klara Poirot na Facebooku

Autor
Autor książki

Agnieszka Świrniak

Agnieszka Abémonti-Świrniak – absolwentka filologii romańskiej UG i studiów podyplomowych z dziedziny tłumaczeń na paryskim uniwersytecie Sorbonne Nouvelle. Od lat tłumaczy i pisze dla dzieci i ich rodziców. Życie nie lubi porządku to jej pierwszy kryminał, a zarazem deklaracja miłości do języka polskiego oraz historii i literatury światowej. Prywatnie mama szesnastolatki, żona Francuza, fascynatka języków, które zna, a jeszcze bardziej tych, które dopiero zamierza poznać.


Fotograf: Fred Emmanuel Abémonti

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj