Ładowanie
Książka
Zdrowe wibracje śpiewnych afirmacji
Okładka książki

Zdrowe wibracje śpiewnych afirmacji

Cena
28,00 zł
Data wydania
6 października 2022
Format
148 x 210
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
48
ISBN
978-83-8011-207-0
Dostępność
dostępny

Niniejsza książeczka ukazuje się w trudnych czasach – wojna za naszą wschodnią granicą, powszechny stres, dezinformacja, lęki, choroby, zagubienie jednostek i całych społeczeństw. Zbiorowa świadomość jest szara i ponura, ale… jeśli jednostki zmienią rytm myślenia i odczuwania, to połączą się w zdrowym stosunku do siebie i świata. Modlimy się o to, czego najbardziej pragniemy. Tak naprawdę wszystko już mamy, mamy narzędzia w sobie, tylko nie wykorzystujemy ich należycie. Głównym narzędziem jest silna wiara w siebie i swoje możliwości. One są nieograniczone. Sami ograniczamy się jednak własnymi, ciasnymi myślami, które niepotrzebnie krążą wokół majątku sąsiada, urody koleżanki, sukcesu kolegi, budząc w nas zawiść i zaniżając poczucie naszej wartości. Bo zazdrość to degradacja samego siebie. To nie ma sensu i nie prowadzi do niczego dobrego. Mamy to szczęście istnieć w erze oświecenia, erze najwspanialszego odkrycia wszech czasów – zdolności sterowania swoim życiem za pomocą myśli… Jednakże… Upragnione zmiany nie dzieją się same. Serdecznie zapraszam na szczególną wyprawę po „złote runo” w głąb siebie, tam, gdzie masz nieograniczoną moc dokonania zmian w swoim życiu. Zmiany, których pragniesz, zależą w całości od ciebie, Twojego stosunku do siebie i otoczenia. Słowem – Twoich myśli.

Autor
Autor książki

Iwona Chrzanowska Nowina

Moje życie jest nieustającą wędrówką, nie tyle po kurortach, ile po krętych ścieżkach ludzkich emocji, reakcji, zachowań społecznych i indywidualnych. Są dla mnie natchnieniem. Zawsze miałam i mam mnóstwo pomysłów na wyrażanie siebie, swoich doświadczeń, przemyśleń oraz przemian. Mam sporo zdolności niedostatecznie zgłębionych, ponieważ pojawiają się za chwilę nowe horyzonty, których koniecznie, ale to koniecznie muszę dotknąć i posmakować. Wyjątkiem jest moja praca zawodowa, której wierna jestem od 30 lat.

Nieprzeparta chęć malowania pojawiła się we mnie w stosunkowo późnym wieku i jest to dla mnie cud, jeden z wielu w moim życiu. Moje obrazy mają prosty przekaz – uśmiechnij się, rozejrzyj dookoła, zachwyć się prostotą życia, które jest piękne, jeśli sobie tak postanowisz. Obcowanie z galerią moich obrazów przypomina mi o tym codziennie… Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: www.galeriaiwona.com oraz kanału na YouTube: Afirmacje śpiewne. Pasje. Obrazy. Iwona Nowina, na którym poza śpiewaniem piosenek afirmacyjnych rozwijam nowy projekt: inspirujące dla widza rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Według mojej teorii mój rozproszony nieco, ale wielokierunkowy zbiór cech, talentów i potencjałów jest po części spadkiem genetycznym po moich interesujących przodkach – 17 udokumentowanych pokoleń z linii ojca. Duży wpływ na mój rozwój osobisty miały słowa wypowiedziane w rozmowie telefonicznej przez moją ciocię znaną w czasach PRL dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną, później prezes Fundacji TVN, Bożenę Walter: ,,Jesteś silną osobą, Iwonko, i potrafisz poradzić sobie z przeciwnościami". Z uwagi na mój szczery podziw dla charyzmy, profesjonalizmu i stylu bycia Bożenki, jej słowa przylgnęły do mnie na stałe i chociaż ze względu na moją emocjonalność i nieustający entuzjazm nie próbuję nawet jej naśladować, to nieodmiennie są dla mnie kierunkowskazem w trudniejszych chwilach życia.

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj