Ładowanie
Książka
Tchnienie Ducha Świętego
Okładka książki

Tchnienie Ducha Świętego

Cena
18,00 zł
Data wydania
28 marca 2013
Format
140 x 210
Oprawa
Miękka
Ilość stron
38
ISBN
978-83-7805-671-3
Dostępność
dostępny
Zbiór wierszy przedstawia, powtarzając za Autorką doświadczenie jednej małej i zbłąkanej duszy nadrodze do Boga. Jest próbą przekazania ludzkości, co czuje taka dusza podczas swojego oczyszczenia i jakie targają nią emocje. Ta transcendentna podróż będąca wynikiem osobistych przeżyć autorki ma stanowić swoiste zachęcenie do współuczestnictwa i osobistej refleksji.
Autor
Autor książki

Zdzisława Kwiatkowska

Urodziłam się w dniu 21 sierpnia 1956 roku w Warszawie, jako córka Zygmunta Skrzypczaka i Władysławy Anny z Borgulskich. Warszawa jest moim ukochanym miastem i tutaj mieszkam. Z zawodu jestem księgową, posiadam wykształcenie o kierunku ekonomicznym i pedagogicznym, ukończyłam również Studium Doradztwa Chrześcijańskiego. Moje zainteresowania to literatura (pisanie i czytanie), psychologia duchowości, organizacja i zarządzanie. Szczególnym moim hobby jest pisanie wierszy i opowiadań. Jako poetka zadebiutowałam tomikiem wierszy zatytułowanym Tchnienie Ducha Świętego, wydanym przez Warszawską Firmę Wydawniczą w 2013 roku. Prowadzę również fanpage tego tytułu na Facebooku. Od maja 2014 roku publikuję Blog o przemijaniu czasu, gdzie prezentuję swoje utwory. Na jego podstawie opracowałam drugi tomik wierszy, który zatytułowałam Przemijanie czasu. Życzę miłej lektury,


Zdzisława Kwiatkowska


16.06.2018 r. Autorka brała udział, jako członek JURY, w Turnieju Jednego Wiersza pod hasłem "Muzyka", z ramienia Zarządu Stowarzyszenia Autorów Polskich, II Oddział w Warszawie.

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj