Ładowanie
Książka
Stąd
Okładka książki

Stąd

Cena
28,00 zł
Data wydania
30 września 2021
Format
123 x 195
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
82
ISBN
978-83-8011-131-8
Dostępność
dostępny

Refleksja w bezrefleksyjnym świecie. Intertekstualność w dobie autocytowania. Wejście w głąb siebie w erze hiperpowierzchowności. Paradoksy w epoce niby – oczywistości. Określenie kierunku zawarte w tytule tomiku, uderzające wieloznacznością, to zaledwie wstęp do mnogości odczytań każdego utworu. Wiersze są podróżą w przeszłość, teraźniejszość, przyszłość. W myśli świadome i w podświadomość. Czasem podróżą samotną, czasem - grupową. Są podróżą przez życie.

Autor
Autor książki

Grzegorz Podsiadło

Grzegorz Podsiadło - ur. w Krapkowicach poeta, nauczyciel, felietonista, dziennikarz, a nade wszystko podróżnik i alpinista.

Prowadzi portal podróżniczy Nietu (grzegorzpodsiadlo.pl). W swoich licznych podróżach po świecie zwiedził całą Europę, dwie Ameryki oraz część Azji i Afryki. Wspinał się w Tatrach, Alpach, na Kaukazie czy w Himalajach. Schodził także do jaskiń Polski, Czech, Hiszpanii, Francji, Grecji czy Włoch. Ze swoich licznych podróży przywozi nie tylko fotografie i piękne wspomnienia, ale też wiersze pisane w najdziwniejszych miejscach.

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj