Ładowanie
Książka
Seksowne dziewczyny
Okładka książki

Seksowne dziewczyny

Cena
45,00 zł
Data wydania
12 października 2022
Format
148 x 210
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
336
ISBN
978-83-8011-223-0
Dostępność
dostępny

Polski Seks w wielkim mieście, z naciskiem na seks.

Akcja dzieje się w Warszawie. Uwaga! To nie jest typowy romans czy erotyk. To erotyk, który oprócz relacji damsko – męskich eksploruje siłę kobiecej przyjaźni. Patrzymy na rzeczywistość z kobiecego punktu widzenia. Główne bohaterki to współczesne Polki: Ola, Basia, Jess i Maja. Śledzimy ich perypetie i intymne przeżycia, które są tak różne, jak różne są dziewczyny. W tej książce zmysłowość przeplata się z przemyśleniami, które – wzbogacone dawką humoru – opisane są prostym językiem. Bo seks jest prosty i tak należy o nim mówić. Kobiety są siłą. Kobieca przyjaźń jest siłą.

W książce nie brakuje też elementów takich jak nieoczekiwany obrót spraw, który dodatkowo utrzyma czytelniczki w ciekawości i niedosycie do końca.

W założeniu to pierwsza część serii, gdzie przedstawiamy bohaterki osobno oraz okoliczności, w których się poznały i zaprzyjaźniły.

Tak jak istnieje polski odpowiednik światowego hitu 50 Twarzy Greya, tak samo przedstawiamy polski odpowiednik Seksu w wielkim mieście.

Patroni medialni: dlaLejdis.pl, Imperium Kobiet, KobiecyStyl.pl, KobietaMag.pl, Na Wysokim Obcasie, Literacki Świat Cyrysi, miye.eu, Niedoskonała Mama, Miasto Książek, Papierowy Bluszcz, Zaczytana Mama86, Book Coffee Cake, Zaczytana Zakręcona Ja, Zaczytana 0598, Zaczytana Oliwencja

Autor
Autor książki

Sara Blińska

Artystyczna dusza i pisarka z pasji. Z wykształcenia plastyk, warszawianka. Pasja do pisania narodziła się u niej dawno temu w liceum, kiedy nieśmiało zaczęła pisać wiersze do szuflady. W swoim życiu napotkała wiele wspaniałych kobiet i to właśnie one są dla niej inspiracją do tworzenia. Uważa, że seks jest jedną z przyjemniejszych rzeczy w życiu i nie powinno to być tematem tabu, w szczególności wśród kobiet. W wolnym czasie odkłada szpilki na bok i jeździ hulajnogą po Warszawie w poszukiwaniu weny.

Instagram

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj