Ładowanie
Książka
Owieczka, Wilk i przyjaciele
Okładka książki

Owieczka, Wilk i przyjaciele

Cena
28,00 zł
Data wydania
10 września 2020
Format
148 x 210
Oprawa
Miękka
Ilość stron
64
ISBN
978-83-8011-992-5
Dostępność
dostępny

Owieczka, Wilk i przyjaciele to książka dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Opowiada historię małej Owieczki, jej rodziny i przyjaciół. Dzieje się współcześnie, gdzieś blisko wsi, pośród pól i w pobliżu lasu. Rzeczywistość przeplata się tu z fantazją, a światy zwierząt i ludzi przenikają się wzajemnie. Rodzice Owieczki Ali i jej dwaj starsi bracia Marcin i Paweł tworzą zgodną, szczęśliwą rodzinę. Jej dopełnieniem są psy Elza i Spencer oraz kotka Masza. Zwykłemu życiu towarzyszą niezwykłe przygody Ali i jej przyjaciół: wilka Brunona, łosia Eryka, Królowej Stawu i Dobrej Czarownicy.

Książka uczy miłości, dobra i szacunku do innych, nieoceniania przez pryzmat utartych opinii. Uwrażliwia na piękno przyrody i konieczność troski o naturę. Także magia i czary są tu wszechobecne! Nie bez znaczenia jest również język, którym posługuje się autor.

Autor obecnie pracuje nad drugą częścią książki Owieczka, Wilk i przyjaciele. Nie wyklucza napisania kolejnych części.

Ilustracje: Paweł Gierliński

Autor
Autor książki

Roman Putyra

O Autorze: Urodził się w Złotowie. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Wieloletni prawnik - praktyk. Były sędzia i adwokat. Żonaty. Ojciec trojga dzieci. Także dziadek czworga wnucząt. Prywatnie miłośnik dobrej książki i filmu. Uwielbia aktywny tryb życia i podróże.

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj