Ładowanie
Książka
Idąc po górach
Okładka książki

Idąc po górach

Cena
20,00 zł
Format
110 x 185
Oprawa
Miękka
Ilość stron
158
ISBN
978-83-7805-120-6
Dostępność
dostępny

Idąc po górach to studium przypadków i nieprawdopodobieństw. Śledząc losy Jurka – bohatera charakterystycznego, wręcz ekscentrycznego, z którym „szary obywatel” raczej identyfikować się nie może – zanurzamy się w wir niesamowitych wydarzeń, z których każde z osobna mogłoby przydarzyć się każdemu. Czy gdyby poddać się życiu, stałoby się ono surrealistyczną przygodą?
Autor pokazuje nam, jak niewiele trzeba – nieopatrznego słowa wypowiedzianego na kacu czy też wejście do nie tego baru co trzeba – aby życie zmieniło kierunek o 180 stopni.

Autor
Autor książki

Tomasz Niedziela

Urodzony w roku, kiedy zabito ostatniego żołnierza wyklętego. Dorastał i zdobył wykształcenie jeszcze za komuny, co pozwoliło mu się dokładnie wykształcić i ułatwiło w późniejszym czasie imanie się różnych prac i zawodów. A pracował w lesie, był geologiem, księgowym, doradcą podatkowym i kim tam jeszcze. Ma ambitne plany utrzymywania się z pisania, co jeszcze nie do końca mu wychodzi. Posiada czwórkę dzieci, z których jest dumny. Z czasem uaktualni i poprawi tę notkę. Póki co, jest osiągalny na swoim blogu i na Facebooku:

www.pieklaniema.wordpress.com

www.facebook.com/pieklaniema

www.facebook.com/tomasz.niedziela.1481

Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj