Ładowanie
Książka
Niewolnica
Okładka książki

Niewolnica

Cena
39,90 zł
Data wydania
20 stycznia 2017
Format
144 x 206
Oprawa
Miękka
Ilość stron
580
ISBN
978-83-7805-386-6
Dostępność
niedostępny

Piękna kobieta i dwaj niebezpieczni, kochający ją do szaleństwa mężczyźni. Arina – zniewolony mag, Azarel – Mag Aszarte i Severio – Gwardzista Akademii Morza Deszczów… Związki, które nie mają prawa przetrwać. Uczucie, które nie powinno się narodzić. Ludzie, którzy nie mogą się spotkać. Niewolnica to napisana z niebywałym rozmachem historia o miłości, zdradzie, sile przyjaźni, kobiecości, magii, nienawiści, seksie, dorastaniu, przeznaczeniu. Czytelnika całkowicie pochłonie świat magów, wampirów, czarownic, a także niewolników i ich panów.

Czytając Niewolnicę, nie zwracałam uwagi na nic, choćby się paliło i tliło, musiałam dotrwać do kolejnej strony i potem znów następnej. Nie potrafię ubrać myśli w słowa, by oddać magię tej książki – tę powieść po prostu musisz przeczytać.
Adrianna Bączkiewicz, www.ujrzecslowa.pl

„Niewolnica” porusza trudny temat niewoli seksualnej, ale jednocześnie stanowi historię o sile uczucia, woli przetrwania, nadziei i wiary w lepsze jutro.
Natalia Pych, www.ksiazkowe.pl

Autorka wykreowała zupełnie nowy świat pełen magii, ale też i niewolnictwa oraz cierpienia. Jest to idealnie odważona receptura na dobrą nietuzinkową powieść fantastyczną. Ta książka odstrasza nudę na miliony kilometrów i sprawia, że człowiek zapomina o rzeczywistości!
Marcela Pomper, www.mirror-of--soul.blogspot.com

„Niewolnica” mąci w głowie, rozpala zmysły i zabiera czytelnika w podróż pełną seksualnych uniesień i emocjonalnych burz. Polecam!
Monika Szulc, www.ksiazkimoni.blogspot.com

„Niewolnica” to świat osnuty mgłami magii. Świat, w którym ścierają się – miłość i nienawiść. Miejsce, gdzie przyjaźń jest na wagę złota, a nieufność to chleb powszedni. Tu nie możemy być niczego pewni. Tu musimy mieć baczenie na każdy szmer, każdy poblask światła zaglądającego przez okno. Być może będzie on tym, czego tak naprawdę, w głębi duszy, się obawiamy. Książka Anny Chaudiere – wciąga. Nie pozwala odłożyć się na półkę. Hipnotyzuje i otumania do ostatniej strony. Serdecznie polecam.
Katarzyna Szewioła-Nagel, www.polacyniegesi.org


Autor
Autor książki

A. M. Chaudière

Kobieta wiecznie zapracowana, dla której doba jest o dobę za krótka, kochająca słowa i herbatę. Wyjątkowym uczuciem darzy yerbę. Uwielbia fantasy oraz kwiaty. Pasjonatka prawdziwego piękna, stara się zachwycać każdym dniem, szuka szczegółów, które godne są zapamiętania. Amatorka fotografii i hand made. Dobrze czuje się w poukładanym chaosie. Ruda z wyboru, buntownik też z wyboru. Autorka Niewolnicy, poczytnej powieści fantasy, która jeszcze wtrąci swoje trzy grosze do świata w kolejnych dwóch częściach. Współautorka Na jej rozkazy - mocnego erotyka o adekwatnym do jego charakteru tytule. Rządzi kapryśną weną, pisze co chce i kiedy chce, od felietonów, przez zabawne opowiadania, recenzje i mocne erotyki, po sześćset-stronicowe teksty, przy czym nie wymaga ani zrozumienia ani uwielbienia. Bezczelna i cyniczna albo spokojna i urocza - w zależności od humoru. Kocha życie tak bardzo, jak nienawidzi. Ceni święty spokój i poprawnych politycznie ludzi, szaleństwem nie gardzi. Słowem – architekt. Robienia, nic nierobienia, życia. A przede wszystkim niemożliwych zwycięstw.

Strony Autorki:

https://www.facebook.com/Niewolnica.A.M.Chaudiere/

https://www.facebook.com/A.M.Chaudiere/

https://www.facebook.com/najejrozkazy/

Blog:

http://gorszysort.blogspot.com/ 


Ta strona używa plików cookies.
Dowiedz się więcej o polityce plików cookies klikając tutaj